Новини

21.02.2021

Компанія ЛІСТ прийняла участь в аграрній виставці

 

В черговий раз ЛІСТ приймає участь у фахових аграрних заходах, а саме у виставці «Зернові технології 2021» у Києві. Спостерігалось те, що в цьому році було представлено набагато менше підприємств та організацій, які могли б похвалитись своїми досягненнями чи винаходами, а зацікавлених людей було більш ніж достатньо.

Наша компанія в черговий раз представила свої селекційні досягнення, запропонувавши нові гібриди соняшнику, які щойно увійшли до Реєстру сортів рослин придатних до поширення на території України. Можемо з гордістю сказати, що Українська селекція має суттєві конкурентні переваги порівняно з іноземними виробниками насіння, це було доведено нашими постійними клієнтами, які також відвідали цей захід, в тому числі наш стенд. Найвища похвала для нас – це задоволений кінцевий споживач!

Також було безліч нових зустрічей та домовленостей щодо плідної співпраці. Хочемо звернути увагу, що у попередніх виставках було залучено керівництво Міністерства аграрної політики, державних підприємств та організацій, які принаймні звертали увагу на насінництво Українських виробників, та допомагали у деяких питаннях. Шкода, що сучасному аграрному керівництву нашої країни немає ніякої справи до розвитку українського насінництва , а таких вітчизняних виробників насіння як ми, в Україні можна перерахувати на пальцях …