Пшениця

Озима пшениця – одна з найцінніших продовольчих культур на землі. Протягом останніх десятиліть Україна входить в десятку країн – провідних виробників пшениці в світі. Зерно цього злаку містить багато корисних речовин і мікроелементів: клейковина, білок, кальцій, фосфор, магній, калій. Пшениця активно використовується в продовольчих цілях у всіх країнах світу. Пшеничне борошно є основною сировиною в хлібопекарської та кондитерської промисловості. В Україні вирощування озимої пшениці є наймасштабнішою галуззю в агропромисловому комплексі.

Класифікація пшениці

Компанія ЛІСТ більше 15 років займається селекційною роботою зі створення нових сортів озимої пшениці. У своєму асортименті компанія має інтенсивні сорти м’якої озимої пшениці, які на протязі багатьох років добре зарекомендували себе в різних природно-кліматичних зонах.

Сорти є висококласними і можуть виступати як поліпшувачі низькокласних пшениць.

Класи пшениці

В Україні якість озимої пшениці класифікують в залежності від вмісту в ній клейковини (ДСТУ 3768-98).

Пшениця озима ділиться:

Вибір насіння озимої пшениці

При підборі насіння озимої пшениці враховують:

Умови отримання високого врожаю

Пшениця озима вимагає постійного контролю і захисту. Провідні селекціонери і агрономи компанії ЛІСТ рекомендують для отримання високого урожай озимої пшениці дотримуватися наступних рекомендацій:

Термін посіву озимої пшениці

Визначення терміну посіву озимих, а особливо озимої пшениці, безпосередньо залежить від вегетації восени, що визначається погодними умовами і сортовими особливостями.

Де купити високоврожайне насіння озимої пшениці

Селекційна компанія ЛІСТ пропонує партнерам придбати посівний матеріал озимої пшениці власної селекції. Регіональні представники компанії допоможуть купити насіння озимої пшениці з урахуванням ваших побажань і в оптимальні терміни.

Завдяки розширеній виробничій програмі, купити насіння пшениці селекції компанії ЛИСТ, які мають високу класність, посухостійкість і зимостійкість можна практично в кожному регіоні центральної та південно-східної частини України.

Компанія ЛІСТ продає насіння озимої пшениці, яке дозволяє збільшити вашу прибуток і отримати максимальну віддачу від вкладених коштів.