Новини

22.02.2018

Участь у виставці “Зернові технології 2018”

Колектив компанії ЛІСТ вже давно очікував виставку “Зернові технології 2018” та готувався до цієї події. І недаремно. Аграрна виставка, одна з найбільших в Україні, що відбулася в Києві на Броварському проспекті, була масштабною, цікавою та насиченою. Серед відвідувачів, як завжди, було багато знайомих та друзів Компанії ЛІСТ, аграріїв-професіоналів, з якими приємно було зустрітись та поспілкуватись на спільні теми.

Протягом виставки було багато знайомств з людьми, які проявили інтерес до нашого стенду. Так, узгоджено попередні заявки на поставки насіння соняшнику та інших культур для різних категорій господарств: від малих фермерських до великих агрохолдингів. Іноземні відвідувачі, що завітали до нашого стенду, також проявили інтерес до співпраці з компанією ЛІСТ із різних проектів.

В цілому, враження від виставки “Зернові технології 2018” є позитивним. Це ще одна гарна нагода дізнатись та відчути потреби сільгосптоваровиробника та показати відвідувачам вагомі здобутки та досягнення нашої, Української селекції.