Новини

16.02.2018

Участь у семінарі “Вікторія Агро”

Семінар, організований компанією “Вікторія Агро”, представники компанії ЛІСТ не могли оминути. Адже тема семінару була цікавою, формат заходу був приємним та надихав на професійне спілкування з колегами. Зустріч представників компанії ЛІСТ та компанії Ярило з місцевими фермерами Херсонщини відбулася у м. Каховка, на мальовничому березі головної річки країни, оспіваної великим Кобзарем.

Актуальність семінару є безсумнівною: він був присвячений передовим технологіям вирощування соняшнику та інших стратегічних польових культур. З огляду на нові реалії ведення сільськогосподарського бізнесу в Україні, основні тенденції зміни клімату та відповідні потреби аграріїв зони Південного Степу, компанія ЛІСТ презентувала свої гібриди соняшника, адаптовані до стресових умов зони ризикованого землеробства.

В процесі обговорення технологій, провідний селекціонер компанії ЛІСТ, Лукьянчик Юрій Іванович доступно розповів про переваги використання класичних гібридів соняшника, в тому числі стійких до останніх рас вовчка соняшникового, порівняно з іншими технологіями. По кожному з таких класичних гібридів компанії ЛІСТ було висвітлено всі особливості, які має використовувати передовий фермер для досягнення високих та сталих врожаїв на своїх полях.